svētdiena, 2017. gada 20. augusts

Funky item - Besame lūpukrāsas sērkociņi

Šodien neliels pastāsts par pavisam jocīgu produktu - lūpukrāsas sērkociņiem no Besame Cosmetics. Nebiju plānojusi par šo rakstīt, bet mazā fifīgā paciņa stāvēja uz mana galda acu priekšā un pamudināja mani palasīt vairāk par šo zīmolu. 

Kā izrādās, zīmols ir ar interesantu filozofiju un izpildījumu, kas manāmi atšķiras no mainstream piedāvājuma - viņi rada modernas versijas klasiskiem luksus grima produktiem. Un tie ir patiešām klasiskie, tādi, kādus lietoja Holivudas zelta laikos - gan vintage tipa skropstu tuša trauciņā ar zobu birstes tipa otu, gan klasiski sarkanās lūpukrāsas utt.

Viens šāds produkts ir arī lūpukrāsas sērkociņi. 

Bessame Lipstick Matches - tie ir 5 ļoti pigmentēti vienreiz lietojami kartona lūpukrāsas kociņi, kas izskatās kā sērkociņi - gan pēc formas, gan arī pats iepakojums. Šāda paciņa maksā $6. 

Katrs sērkociņš pietiek vienai uzklāšanas reizei. Jāsaka, ka uzklāšana sanāk diezgan precīza, tonim nav ne vainas - tas ir košs un sarkans. Finišs ir pusmatēts, bet nevarētu teikt, ka ir pārāk noturīgs.

Ārpus mājas it kā diezgan ērti - maziņš plāns iepakojums, bet man būtu bail tāpat vien likt somiņā, jo tas viegli atveras un pastāv iespēja, ka izsmērējas pa somu. Bet tā - kaut kas citādāks un interesants.

***
Besame produkti nopērkami viņu veikalā Burbank, Kalifornijā, Sephora veikalu tīklā, kā arī  www.ModCloth.com (piegādā starptautiski) un www.VermontCountryStore.com. Viņi īpaši uzsver, ka netirgojas Amazon un Ebay. 

Plašāk par visu zīmola mājas lapā: www.besamecosmetics.com

Te neliels video par šo kompāniju, ja ir interese.


4 komentāri:

 1. šis izskatās tiešām tāds riktīgi inčīgs koncepts :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Jā, es noteikti gribēšu aiziet uz firmas veikaliņu kādreiz, apskatīt arī citas lietas klātienē..

   Dzēst
 2. Šis ir ļoti interesants produkts ;) Liekās ideāls dāvanām :)

  AtbildētDzēst