ceturtdiena, 2018. gada 14. jūnijs

Blog update un GIVEAWAY. Arī šī bloga beigas.

Šo rakstu biju iecerējusi uz jaunā gada sākumu... Nu jau būs pusgads kopš tā brīža pagājis.

Teikšu godīgi, iedvesma blogot par skaistumkopšanas tēmu ir kaut kur aizklīdusi. Pagājušais gads kā tāds nebija tik rožains kā citi, tā ka iespējams, arī tas pie vainas pie iedvesmas zuduma. Taču tas ir mudinājis mani pievērsties jaunu tēmu izpētei - tagad daudz lasu, skatos un klausos ne vairs par ārējā skaistuma kopšanu, bet gan vairāk par garīgo un fizisko veselību. Cenšos arī kaut ko no tā visa ieviest savā dzīvē. Kad viss sāk streikot, tad ir jāpieņem drastiski mēri, tā teikt. Tā kā šis mans ceļojums ir dziļi personisks, nedomāju, ka par to gribēšu rakstīt publiski.

Kosmētiku vēl joprojām lietoju, bet pēc padziļinātās izpētes vairāku gadu garumā, šķiet, ka esmu pati priekš sevis sapratusi, kas man patīk, kas nepatīk, kuri zīmoli ir "mani", cik daudz kuri produkti man ir vajadzīgi utt. Es turpinu sekot līdzi nozares jaunumiem, bet vairs nemetos kā traka pamēģināt jaunāko paleti, jaunāko tušu vai kādu sociālo mediju "hitu". I'm over it, kā sacīt jāsaka. :)

Ilgāku laiku debatēju ar sevi, vai beigt šo blogu vai tomēr mēģināt kaut ko no sevis vēl izspiest. Nu esmu radusi skaidrību, ka nav vērts šo citroniņu žmiegt un laiks pieklājīgi atvadīties. :)

Uz atvadām mazs giveaway.

Vinnētājs dāvaniņā atradīs Marc Jacobs tušu, Tom Ford lūpukrāsu tonī Indian Rose (mans favorīts!), Burberry smaržas, Origins ogļu masku, benefit Porefessional praimeri, Smashbox Photo Finish praimeri, StriVectin sejas krēmu, Clinique šķidro acu laineri, Smashbox acu ēnu duo. 
Visas lietas ir mini/travel size.

Lai piedalītos, nav daudz nekas jādara, tikai jāatstāj e-pasta adrese Rafflecopter formā, lai varu sazināties ar uzvarētāju.
 • Var piedalīties no jebkuras valsts, Latvijā tiks nogādāts personīgi vai pa pastu, citur pa pastu. 
 • Giveaway turpināsies līdz 29. jūnijam, un rezultāti tiks tepat paziņoti, tiklīdz būšu sazinājusies ar uzvarētāju. 
 • Ar uzvarētāju sazināšos pa e-pastu un atbildi gaidīšu 2 dienu laikā. Ja atbildi nesaņemšu, tā vietā izvēlēšos citu uzvarētāju. 
 • Balva tiks izlozēta random kārtībā ar Rafflecopter palīdzību. 

a Rafflecopter giveaway

           

6 komentāri:

 1. Tik loti zel , ka beigsi blogot, man loti patik tavs blogs un to vienmer lasiju :(((( lai veiksmigi jaunajas nodarbes ♥

  AtbildētDzēst
 2. Paldies par foršajiem un trāpīgajiem kosmētikas apskatiem. Lai izdodas sasniegt iecerēto!

  AtbildētDzēst
 3. Viss plūst un mainās dzīvē, tas ir tikai normāli. Paldies Tev par foršo blogu šo gadu garumā, bija patīkami un interesanti lasīt. Viens no tiem, kuru vienmēr ik pa laikam pačekoju, vai tik nav kāds raksts palaists garām, jo pašai vairs nav laika tik regulāri lasīt kā kādreiz.
  Jānovēl tikai veiksmi un izdošanos jaunajās nodarbēs!! :)

  Scentivory Ivonna

  AtbildētDzēst
 4. Kā es Tevi saprotu :) Ja mans darbs nebūtu saistīts ar kosmētikas nozari, tad es noteikti būtu beigusi rakstīt blogu jau sen. BET, Tev novēlu tikai to labāko un, lai viss izdodas :)

  AtbildētDzēst
 5. Paldies par foršu lasāmvielu vairāku gadu garumā :) Galvenais, lai viss kārtībā ar veselību!

  AtbildētDzēst
 6. Es jau domāju, kur esi pazudusi! Tad lai labi ceļavēji jaunā sfērā :)

  AtbildētDzēst