otrdiena, 2016. gada 8. novembris

Izlietots oktobrī - Aveeno, Charlotte Tilbury u.c.

Oktobra izlietotā tara nevar lepoties ar lieliem apjomiem, jo pašlaik lielā atbrīvošanās no krājumiem ir mazliet apstājusies sakarā ar citiem pienākumiem un aizņemtību. 
Kamēr ASV ir lielu pārmaiņu priekšā, manā miskastē lido pārbaudītas un pierastas lietas.. 

Miskastē lido izlietoti:

 • Aveeno Skin Relief dušas želeja bez aromāta - šī jau pabijusi iepriekšējās tarās, arī nupat pie pirkumiem, jo viss patīk, īpaši tas, ka nav nekāda aromāta (nu varbūt kaut kas attāls no auzām, kas tur ir sastāvā). Sausai ādai ļoti labs produkts. 
 • Pantene Extra Strong Hold matu laka, nebija nekas dižs, bet tā kā matu laku lietoju regulāri, tad nolēmu vienkārši izlietot visus krājumus.
 • Konjac sūklītis, nokalpojis savu laiku, tīri labi patika, ja vispār patīk kaut kādu priekšmetu lietot sejas tīrīšanai, tad šis ir ērti un vienkārši, pastiepjot lietošanas laiku varētu arī nebūt dārgi. 
 • Skinceuticals Hydrating B5 Gel (82$ par 30ml, ja pērk pilno) - reāli šķidrums, ar tūlītēju efektu - uzsūcas, nostiprina un savelk ādu. Efekts, protams, tikai uz lietošanas laiku, mini pudelīte pietika mazliet vairāk kā nedēļai, tā ka par ilgtermiņa ieguvumiem nemāku teikt.  
 • Crown Volumizing tuša - lietoju salīdzinoši maz, bet jau ilgi stāv atvērta. Šai bija izteikti pagarinošs efekts, ne kuplinošs, fleksibla gumijas birstīte un tāda kā gēlveidīga formula. Nebiju lielā sajūsmā. 
 • Charlotte Tilbury Full Fat Lashes - šo tušu nolietoju līdz sakalšanai, atsevišķu rakstu par CT tā arī nesagaidot. Tuša pati man ļoti patika, skropstas, lai arī pagarinātas un kuplinātas, bija mīkstas un nosacīti dabiskas. Birstīte ļoti ērta, ar parastajiem sariņiem. Mīnuss, ko parasti norāda arī citi - tā dienas gaitā smērējas zem acīm. Ja to piecieš, tad citādi - lieliska tuša. 
 • Benefit Roller Lash - nav pirmo reizi tukšajā tarā, šī man patika, bet ātri izlietojās, jo mini izmērs. Plašāk par šo tušu šeit.
 • Un divi paraudziņi - Too Cool For School Egg Mellow Body Butter man nepatika dēļ ārkārtīgi spēcīgā aromāta (citādi biezs sviests), savukārt Sephora Express Eye Makeup Remover Wipe bija ok, nekāda vaina. 

Miskastē aiziet neizlietoti:

 • Laneige Water Bank Serum - šis serums bija veiksmīgi paskrējis garām rakstam par Laneige jo jau labu laiciņu gulēja taras groziņā, bet īsumā šim ir tik izteikts aromāts, ka es pat reāli nevarēju to pamēģināt. 
 • DHC Deep Cleansing Oil - kā zināt, neesmu eļļu fans, šī nebija izņēmums - uz sejas atstāja kārtiņu, un acīs "plēvi". Kosmētiku noņēma vidēji.  
 • Kaplan MD Cellular Rejuvenating Concentrate - mistisks produkts ar pipeti, tāds kā pussabiezējis, ar jokainu aromātu (bet neuzkrītošu), atstāja lipīgu sajūtu. Reāli nevarēju tā kārtīgi izmēģināt. Kas ir ļoti, ļoti žēl, jo pilnizmēra produkts (30ml) maksā $170. 
Tā man gāja oktobrī, jau krāju novembra taru. :) 

2 komentāri:

 1. Bez smaržas pēc efekta tāds neslikts bija arī bloom and blossom dušas želeja. Bet man tas bija murgs, ka smaržas nav.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Kaut kāda šmarža jau šai arī ir, tāda kā pēc auzām, kaut kā tāda. Man galvenais, lai nekas nesaglabājas pēc mazgāšanās..

   Dzēst