sestdiena, 2016. gada 5. novembris

Jaunumi manos plauktos oktobrī - no Urban Decay, Aveeno u.c.

Jau atkal jaunumu nav daudz, turpinu ierobežot pirkumus un pa to laiku atbrīvoties no liekā. 
Šoreiz gandrīz viss iegūts no Sephora veikala apmeklējuma Play! Date pasākuma ietvaros (tas ir ko var apmeklēt Sephora skaistumkastīšu saņēmēji un tad uz vietas apspriest kastītes saturu, testēt un apmainīties viedokļiem).  

  • Paraudziņu paciņa no Sephora - konkrēto ar Drunk Elephant, SkinInc un Belif produktu paraudziņiem paņēmu Play! kastītes pasākumā, bet vispār šādā formā Sephora nupat ir uzsākusi dot paraudziņus - maisiņš ar vienu uzrakstu, iekšā mazas burciņas ar attiecīgo burtu. Sephora politika vispār ir tāda, ka paraudziņus nekad neatsaka, bet "etiķete" iesaka neprasīt vairāk par 3 vienā piegājienā. Tagad arī viņi paši ir pārgājuši uz šādiem 3-paraudziņu maisiņiem.
  • Aveeno Skin Relief dušas želeja bez aromāta. Jau vairākkārtējs pirkums, brīnišķīga, lielākais pluss, ka bez aromāta, visu pārējo arī dara ļoti labi. 
  • Urban Decay Chill Make Up Setting Spray - ilgi medīju tieši šo versiju, tā parasti ir izpirkta. Nupat gandrīz izlietots ir All Nighter sprejs, un gribēju jaunu vietā. Un lai gan plauktā stāv gan Maybelline, gan L'Oreal spreji, tie tomēr nav tik labi manā skatījumā.  
  • Farmacy Skin Dew Hydrating Essence Mist&Setting Spray - no kastītes. Baidījos no smaržas, bet Play! pasākumā pamēģināju un izrādījās tīri tā neko. 
  • Erborian Korean Skin Therapy Bamboo Creme Frappe - želejveida sejas krēma mini, arī no kastītes.
  • The Estee Edit by Estee Lauder Flash Photo Gloss - caurspīdīgs lūpu spīdums, domāts lai zobi baltāki izskatītos. :) Šāds efekts ir varbūt minimāls (jo ir zilganais mirdzums), bet tā spīdums ok. 
  • Christophe Robin Regenerating Mask - matu maska, arī no Sephora kastītes, aromāts mani ļoti uztrauc, tāds pēc tantēm, bet nu dāmas baigi slavēja, pamēģināšu. 
  • iBeauty zobbirstes tipa otiņa - gadījās dumi, ceļojumā aizmirsu paņemt pilnīgi visas otas, nācās kaut ko pirkt, nolēmu riskēt/eksperimentēt. Ir viedoklis, gan jau padalīšos. :) 
Tas šomēnes viss no pirkumiem. Jūtos ļoti apmierināta, bet nupat ir iesācies novembris, gada trakākais iepirkšanās mēnesis.. Redzēsim, redzēsim.. :) 

2 komentāri: