otrdiena, 2013. gada 24. septembris

Ar kaut ko jau jāsāk - septembra Glambag!

Sveiki visapkārt!

Te nu es esmu, patiesībā ne vairs vēlā rītā, bet gan kārtīgā pēcpusdienā. :) Dzīvojot mājās ar 3gadnieku, dzīves ritms ir mazliet citādāks.

Bet ne par to ir stāsts. Stāsti par mājas dzīvi, ceļojumiem utt. ir atrodami blogā par Veilandiem aizokeānijā. Tā kā nu jau 3. gadu ar ģimeni dzīvojam ASV, tad tur ir mazliet vairāk par to, ko darām, kur ceļojam utt.

Šeit mazliet vēlos padalīties par savu salīdzinoši neseno aizraušanos - make-up. Man kādreiz likās, ka ar make-up neesmu galīgi uz jūs, bet tagad saprotu, ka esmu dziļi maldījusies.. Mani priekšstati par to, kas, kam un kāpēc bijuši dziļi miglaini. Es vēl aizvien mācos. Mans galvenais iedvesmas avots ir Youtube. Sekoju vairākiem make-up guru kanāliem, skatos un mācos. Mani iecienītākie ir: Pixiwoo māsas un viņu daudzie ģimenes locekļi un viņu kanāli :), Lisa Eldridge, Wayne Goss, A Model Recommends, MMandL Show, Kandee JohnsonMakeupGeek un MakeupbyTiffany D. Skatos arī citus, bet šie man personīgi šķiet visinteresantākie.

Lai nepazaudētu saikni ar to, kas kosmētikas jomā notiek Latvijā, sekoju arī vairākām Latvijas kosmētikas blogerēm. Kā jau to var iedomāties, piedāvājums tomēr atšķiras ASV un Latvijas tirgos, tamdēļ sekoju un aktīvi domāju līdz, kā ar to visu būs Latvijā, kur tomēr plānoju atgriezties pārskatāmā nākotnē.

No šiem visiem esmu smēlusies idejas un tehnikas un lēnām cenšos mācīties un pilnveidot savu make-up kolekciju. Lēnu garu centīšos padalīties ar to, kas jau ir manā krājumā un kas jauns ik pa brīdim pienāk klāt.

Viena lieta, kas pie manis pa pastu atceļo katru mēnesi, ir Glambag. Tas ir ekvivalents Glossybox, Birchbox un tamlīdzīgiem ikmēneša kosmētikas u.c. skaistumlietu paraugu sūtījumiem. Vairāk par to, kas ir Glambag utt. var izlasīt viņu mājas lapā: www.ipsy.com. Pamatprincips ir šāds - katru mēnesi samaksā konkrētu summu (mans mēneša maksājums ir $10) un saņem sūtījumu ar vairāku kosmētikas produktu paraugiem. Es somiņā katru mēnesi saņemu ~5 produktus, gan paraugu izmēros, gan dažreiz pilnā izmērā. Klāt nāk arī atlaižu lapiņa, t.i. firmas, kuru produktu paraugi ir somiņā, piedāvā dažādas atlaides  konkrētajā mēnesī somiņas pasūtītājiem. Jāatzīstas, ka tās atlaides esmu izmantojusi tieši 1x, jo mani ieinteresēja vienas man iepriekš nezināmas firmas produkcija un nolēmu pasūtīt vēl šo to.

Glambag piedāvājums mani uzrunāja laikam jau galvenokārt tādēļ, ka sūtījuma iepakojums nav vienkārši kastīte, bet gan maza kosmētikas somiņa. Tas man likās vairāk saimniecībā noderīgs priekšmets. :)

Glambag autore ir Youtube guru Michelle Phan. Viņa no parastas youtuberes ir kļuvusi, šķiet, jau par veselas impērijas valdnieci. Viņai seko gandrīz 5 miljoni video skatītāju, viņas bizness ir šis somiņu serviss un nupat nupat arī viņa ir "palaidusi" savu kosmētikas līniju. Un noteikti arī citas lietas, kurās es neesmu iedziļinājusies. Katrā ziņā meitene ir piepildījusi savu sapni.

Par pašu somiņu. Somiņas man jau ir vesela čupa, jo pasūtu Glambag teju jau veselu gadu. Bet tā kā somiņas ir dažādu materiālu, formu un arī kvalitātes, tad vēl nav apnicis. Vairākas esmu atdāvinājusi, dažas aktīvi lietoju, dažas atdodu meitai spēlēties.

Saturs ir dažāds. It kā pielāgots pasūtītājam, jo man reģistrējoties bija jāaizpilda anketa un jānorāda ādas tips, krāsas un visādi citādi parametri. Neko tādu galīgi garām neesmu saņēmusi, bet daudzi produkti man nav likušies interesanti vai lietojami. Tos tad cenšos atdāvināt draudzenēm. :)

Pārsvarā, protams, tā ir lētā gala jebšu drugstore kosmētika vai arī jaunu un sevi ļoti reklamēt gribošu firmu piedāvājums. Es vairāk esmu iecienījusi profesionālā gala kosmētiku, kā arī eko ādas kopšanas līdzekļus, tamdēļ šo visu uztveru kā tādu nelielu bonusu. Daudz ko no tā visa pati nekad nepirktu un pat droši vien nepamēģinātu. Labā lieta ir, ka nereti sūtījumā ir eko jebšu organic firmu paraugi un tie nu mani ļoti interesē.

Par septembra somiņu. Šī mēneša tēma bija Classic Beauty.
Šīs bija dažas no opcijām, ko saņemt somiņā (no oficiālā foto).. 
Es dabūju šos produktus!
Manā somiņā bija šādi produkti:
1) skyn ICELAND Hydro Cool Firming Eye Gels
2) NYX Single Eye Shadow - pelēki sudrabotā krāsā
3) Starlooks Obsidian Kohl Eye Pencil
4) Elizabeth Mott It's So Big Volumizing Mascara
5) J.Cat Beauty Fantabulous Lipstick, Honeycrisp tonī.

Kaut kādus komentārus varēšu izteikt tikai par dažiem no šiem produktiem - par acu želejām un NYX acu ēnu, jo pārējos nelietotus atdevu draudzenēm. Ne-waterproof melns zīmulis manām acīm neder, tušas jau stāv vesela čupa no iepriekšējām somiņām un lūpukrāsas tonis mani galīgi neuzrunāja. 

Šī mēneša bonuss bija Glambag autores Michelle Phan jaunās kosmētikas līnijas paraudziņš. Tā kā viņa ir korejiete pēc izcelsmes, tad līniju viņa ir nosaukusi korejiešu vārdā "em". Te kolekcijas mājas lapa.  
Liels bija mans pārsteigums par to, cik apjomīgu viņa šo savu līniju ir tā uzreiz palaidusi. Citi sāk ar kādu acu ēnu paleti, dažām lūpukrāsām vai otām, bet viņai uzreiz pilna kolekcija. Reklāma, kas bija klāt pie manas somiņas, tāda interesanta - pilna izmēra paletes foto un viena segmenta paraudziņš. To vēl neesmu iemēģinājusi, bet reklāmu gan kārtīgi izpētīju.. 
Apakšējā labajā stūrī produktu paraudziņš
Tas, ar ko šī kolekcija vēlas atšķirties ir šī reklamētā Life palete - oriģināli piedāvāti 6 veidi 6 dzīves jomām - beach, career, night, party, day, love un katrā no šīm paletēm ir jau sakomplektēti 4 koptēli ar acu, lūpu un vaigu krāsām. Visas paletes krāsas ir izņemamas ar speciālu kociņu, kas nāk komplektā - ja ir nepieciešamība mainīt krāsas starp paletēm, sakomplektēt mazu "ceļojuma" paletīti vai vienkārši nomainīt izbeigušos produktu. Interesanta ideja, bet man likās drusku par sarežģītu. Un tik liela izmēra palete..

Atsauksme sekos, kad nomēģināšu somiņas produktus.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru