svētdiena, 2014. gada 10. augusts

Anastasia Beverly Hills uzacu komplektiņš

Jau ilgāku laiku esmu Anastasia Beverly Hills uzacu produktu cienītāja. Esmu izlietojusi vairākus Brow Wiz uzacu zīmuļus, kā arī caurspīdīgos Brow Gel. Gribēju pamēģināt arī izslavētos uzacu pūderus (ēnas?), un mani pārliecināja šis "viss vienā" komplektiņš. 


Daži fakti par ražotāju..
 • Anastasia Beverly Hills ciltsmāte ir rumāniete Anastasia Soare, ko dēvē par uzacu eksperti un skaistumkopšanas inovatori. 
 • Pārcēlusies uz ASV no Rumānijas un ātri vien kļuva ļoti pieprasīta uzacu "skulptore" Holivudā. 
 • Izstrādājusi pati savu metodi uzacu formas veidošanā. 
 • 1997. gadā atvēra pirmo salonu Beverlihilsā un nosauca to par Anastasia Beverly Hills. 2010. gadā tika atvērts otrais pilna servisa salons Brentvudā. Vairākās veikalu ķēdēs (Nordstrom, Sephora) ir izveidotas Anastasia Brow Studios. 
 • Viņas klientu sarakstu sastāda visdažādākās slavenības, publikācijas par viņu bijušas lielākajos žurnālos un laikrakstos. 
 • ABH ražotie uzacu un citi produkti pieejami Sephora, Nordstrom, Ulta veikalu tīklos, kā arī šur tur Eiropā. 
 • Uz Latviju var pasūtīt no www.cultbeauty.co.uk (ja zināt, kur vēl var dabūt, ierakstiet, lūdzu, komentāros).
Beauty Express for Brows and Eyes - uzacu un acu komplekts, pieejami 2 toņos - Blonde un Brunette, maksā $39.50. Man ir Brunette

Ražotāja norādījumi
Kas tas ir: komplektā ietilpst uzacu vasks, uzacu pūdera duo, acu ēnu duo, 5 trafareti, slīpā ota, kā arī vāciņā iestrādāts spogulis.

Sastāvā nav sintētiskās smaržvielas un krāsvielas, GMO un triklozāns. Uzacu pūderos ir parabēni.

Kā ar to rīkoties:
Izvēlieties trafaretu, kas vislabāk atbilst jūsu uzacu formai un novietojiet to uz uzacs kā parādīts shēmā;
Ar slīpo otu uzklājiet uzacu pūderi;
Noņemiet trafaretu un izraujiet matiņus, kas atrodas ārpus iekrāsotās daļas;
Ar slīpo otu uzklājiet vasku, lai nofiksētu uzacis;
Ar pirkstu uzklājiet krēmveida izgaismotāju uz uzacs kaula un pēc nepieciešamības uz plakstiņiem un citur.

Iespējams mainīt vietām secību ar pūderi un vasku. Ir variants vispirms uzklāt vasku un tad pūderi, lai tas labāk pieķertos uzacīm.

Mana pieredze
 • Uzacu pūderiem nav ne vainas, atkarībā no konkrētā brīža matu krāsas mainu vai nu tumšāko vai gaišāko, dažreiz abus kopā. Uzklāju ar klāt pievienoto otiņu. 
 • Acu ēnas nelietoju, kaut kā tonis neuzrunā, gaišāko kā izgaismotāju pa retam. 
 • Ar vasku es neprotu apieties - sanāk ķēpa - ja lieku pirms, tad krāsa pielīp nevienmērīgi, ja lieku pēc, tad sanāk izķēpāt uzkrāsoto. 
 • Trafaretiem kādu laiku baidījos pieķerties, līdz saņēmos un sameklēju savu formu.. Liels bija mans pārsteigums, kad izkrāsoju savas uzacis pēc šī trafareta. Izrādās, biju krāsojusi bišķi nepareizi. Viena uzacs ir gandrīz ideāla (kā izrādās), savukārt otrai nepieciešami daži labojumi. Pilnīgi otrādāk nekā es darīju. :)
Kopsavilkums: 
Manuprāt, nav vērts ieguldīt šādā komplektā, ja nav pārliecības, ka tiks lietotas visas (vai vairākums) sastāvdaļas. Manā gadījumā vajadzīgas ir tikai uzacu ēnas un otiņa. Trafaretu (piedevām tikai 1 no pieciem) palietošu dažas reizes, līdz piešaušos pareizajai formai. 
***
Ja neesat neko no šīs firmas mēģinājuši, iesaku sākt ar Brow Wiz uzacu zīmuļiem, ir saražots diezgan plašs toņu klāsts un man personīgi ļoti patīk spicais, izskrūvējamais zīmulis un ķemmīte otrā galā.
Es pati noteikti gribētu vēl pamēģināt tonēto uzacu želeju, kā arī varbūt saņemšos uz Dipbrow uzacu pomādi.
***
Kādu firmu produktus uzacīm lietojat jūs?

2 komentāri:

 1. Labs komplektiņš! Es sev nopirku uzacu ēnas lai izmēģinātu :)). Domāju par uzacu pomādi, nezinu, vai man tā ir nepieciešamā.
  Uz Latviju vēl var pasūtīt no Beautybay.com

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Ceru dzirdēt, kā patīk ēnas.. Man īsti nebija ar ko salīdzināt, šīs ir manas pirmās un pagaidām vienīgās..
   Paldies par info!

   Dzēst