svētdiena, 2015. gada 9. augusts

Nedarbi ar Lush sauso šampūnu

Pārcilāju bildes no pagājušā gada arhīviem un atradu dažas nepublicētas. Pie reizes konstatēju, ka laikam nekur neesmu piefiksējusi, kas tad īsti notika ar manu Lush sauso šampūnu. Neatrodu ne pie tukšās taras, nekur citur.

Tad nu varu izstāstīt un parādīt, kas ar to notika.... :)
Man pašai tas šampūns nepatika, man vispār nav izdevies sadraudzēties ar sausajiem šampūniem, lielākoties dēļ stiprajiem aromātiem un baltajiem nosēdumiem. Šis vēl piedevām ir vienkārši birstošs, bez aerosola..

Bet kādam citam veicās tīri labi ar šo produktu.. Man gan neveicās, jo pēc tam tas viss bija jāvāc. :)Rezultātus novērtējiet paši.. :)

11 comments:

 1. Ooo cik forši, skaista Tev princese un poniju kolekcija dievīga. Un kas par frizūrām :)) super

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Paldies! Jāa, poniji aktuāli vēl aizvien..:)

   Dzēst
 2. Atbildes
  1. Jā, nu vismaz skaidrs, ka uz dažiem matiem tas strādā!

   Dzēst
 3. Vismaz ponijiem tas šampūns patika! :))

  AtbildētDzēst
 4. Ponijiem tādas frizūras tagad!! :D Man šis Lush sausais šampūns gan dikti patīk. Ķēpa ar viņu ir, bet viņs tik traki neiesēžas saknēs kā Batiste. Batiste paliks man favorīts arī, bet Lush liekas mazāk ķīmisks un papildus tas aromāts rada sajūtas, ka mati tomēr ir kā mazgāti :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Es laikam nesaprotu to sauso šampūnu konceptu - man līdz šim neviens nav paticis, kurš par slapju, kurš par miltainu un lielākajam vairumam ir pārāk stiprs aromāts.. :( Un ne pēc viena man neliekas tīri mati - apjomu dod, bet ne tīri...

   Dzēst
  2. Man ir līdzīgs viedoklis, joprojām nav saprotama sauso šampūnu ideja ikdienas pielietojumā.Ekstremālās situācijās tas varētu būt lielisks palīgs, bet ne regulārai lietošanai, jo tomēr man tā tīro matu sajūta ir ļoti svarīga.

   Dzēst
  3. Tas šampūns vismaz man noņem taukaino izskatu, bet ne netīrības sajūtu.. Mati liekas tādi smagi un nekustīgi.. :(

   Dzēst
 5. SALVATION WITHOUT FORGIVENESS BY STEVE FINNELL

  Is it possible to be saved without having your sins forgiven? Was Saul saved by faith alone before his sins were forgiven?

  If Saul was saved on the road to Damascus, then he was saved without having his sins forgiven.

  Saul believed in Jesus on the road Damascus, but his sins were forgiven three days later in Damascus
  Act 9:1-19......9 And he was three days without sight, and neither ate nor drank....

  Saul sins were forgiven in Damascus, three days later, not on the road to Damascus.
  Acts 22:1-16.....10 And I said, 'What shall I do Lord?' And the Lord said to me, 'Get up and go into Damascus, and there you will be told of all that has been appointed for you to do.'.......16 Now why do you delay? Get up and be baptized, and wash away your sins,calling on His name!

  Saul was not saved by faith only. Saul was saved by believing and being baptized in water.

  Jesus did not establish faith only salvation on the road to Damascus. Jesus confirmed what He already had said "He who has believed and has been baptized shall be saved"... (Mark 16:16)

  You cannot be saved unless your sins have been forgiven.

  In order to support the doctrine of faith only men have offered many reasons why the Scriptures cannot be trusted.
  REASONS.
  1. The Bible is not the inerrant word of God, it has many errors and contradictions.
  2. You have to be a Greek scholar to understand the Bible. If you understand the original Greek language, then you would know water baptism is not essential for forgiveness of sins.
  3. You need to use extra-Biblical writings to understand the plan of salvation.
  4. The Bible has been mistranslated, therefore men are saved by faith only and not the way it is presented in the Bible.

  If God is not smart enough to give men an accurate translation of His plan for salvation and Christian living, then why would anyone trust in Him for salvation or for anything else.

  God has given us His plan of salvation in many translations, in different languages. You do not have to know Greek.You do not have to have a Greek dictionary. You do have to be Greek. If men had to be able to read and understand original Greek to understand the Bible, then all Bibles would be in Greek.

  GOD IS INTELLIGENT ENOUGH TO GUIDE MEN TO GIVE A TRANSLATION OF THE BIBLE IN THE LANGUAGE THAT YOU READ! JUST READ IT AND BELIEVE IT.

  Men are not saved by faith only and there is no verse of Scripture that states men are saved by faith only. Men are saved by faith, but not by faith only.

  YOU ARE INVITED TO FOLLOW MY BLOG. http://steve-finnell.blogspot.com

  AtbildētDzēst