sestdiena, 2016. gada 24. septembris

Blogam - 3! GIVEAWAY [slēgts]

3 gadi paskrējuši nemanot. Pa šo laiku tik daudz kas ir mainījies... Esmu dziļi ieskatījusies industrijā, par kuru agrāk man bija maza nojausma.. Esmu iepazinusies ar jauniem cilvēkiem, apmeklējusi dažādus interesantus pasākumus, izstādes un mācības. Bloga dēļ esmu iegādājusies nopietnāku fotokameru un pat sākusi apmeklēt fotokursus! :) Nezinu, kurp ved mans ceļš šinī jomā, bet ceru, ka varbūt kādreiz atradīšu savu vietu šinī industrijā arī profesionālā ziņā. 

Bet nu šodien svētku diena, nav ko runāt tik nopietnas runas, šodien svinam. Un kā nu svinības bez dāvanām. Vēlos kādai no bloga lasītājām uzdāvināt mazu dāvaniņu, kaut ko, kas ir starp maniem favorītiem un noteikti ne tikai gada, bet all-time mīluļiem. 

Absolūts pamatprodukts manā ikdienā ir Hourglass Ambient pūderi, gan caurspīdīgie, gan sārtumi, gan bronzeris un izgaismotājs. Par Hourglass pūderiem esmu dziedājusi slavas dziesmas gan atsevišķi par pilnizmēra sārtumu Ethereal Glow, gan arī par Ambient Lighting Edit paleti. 

Tādēļ šoreiz dāvaniņā ir Ambient Lighting Blush - vaigu sārtums tonī Luminous Flush, kurš ir atrodams arī Edit paletē un ikdienā tas ir viens no maniem iecienītākajiem sārtumiem. 
Papildus dāvaniņai pielieku klāt arī Marc Jacobs Le Marc Lip Creme mini lūpu krāsu tonī Kiss Kiss Bang Bang, kas arī ir viena no manām iecienītākajām pašlaik. Luminous Flush ir šampanieša roze, kā to raksturo ražotājs. Hourglass Losandželosas veikala darbinieces par šo apgalvoja, ka tas esot viņu visuniversālākais tonis, derēšot visiem. Ceru, ka tas derēs un patiks arī saņēmējai.  


Lai piedalītos:
 • Lieto Rafflecopter formu zemāk.
 • Var piedalīties no jebkuras valsts, Latvijā tiks nogādāts personīgi vai pa pastu, citur pa pastu. 
 • Obligātais nosacījums šoreiz atkal viens - jāseko Vēlajam rītam Bloglovin un papildus punkts, ja apmeklēsi Vēlā rīta Facebook lapu.
 • Giveaway turpināsies līdz 1. oktobrim, un rezultāti tiks paziņoti, tiklīdz būšu sazinājusies ar uzvarētāju. 
 • Ar uzvarētāju sazināšos pa e-pastu un atbildi gaidīšu 2 dienu laikā. Ja atbildi nesaņemšu, tā vietā izvēlēšos citu uzvarētāju. 
 • Balva tiks izlozēta random kārtībā ar Rafflecopter palīdzību. 
Vēlu veiksmi!

a Rafflecopter giveaway

31 komentārs:

 1. Lai veicas! :) man patīk Tavs blogs, nav tik komerciāls kā citi.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Paldies! Man gribētos domāt, ka nemaz nav komerciāls. :)

   Dzēst
  2. Jā, man arī ļoti patīk Tavs blogs, jo apraksti ir par interesantiem produktiem, nevis par vienām un tām pašām lietām kā tas pirms kāda laika bija citos latviešu valodā veidotajos blogos (tagad tiem vairs nesekoju, jo apnika, ka atrakstās teju tikai par vienām un tām pašām lietām visoa blogos pēc kārtas).
   Lai iedvesma vēl daudziem rakstiem un lai ir produkti, par kuriem gribas padalīties atsauksmēs!

   Dzēst
 2. Saules mūžu Tavam blogam! (cake) Lai Tev daudz jaunu ideju bloga pilnveidošanā ( ja vien tas ir iespējams, jo blogs jau ir ļoooti foršs).
  Veiksmi visām mums, kuras piedalās izlozē!;)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Haha, paldies paldies! Saules mūžu gan diez vai sanāks, bet kādus gadiņus jau vēl jāizvelk. :)

   Dzēst
 3. Saules mūžu Tavam blogam! (cake) Lai Tev daudz jaunu ideju bloga pilnveidošanā ( ja vien tas ir iespējams, jo blogs jau ir ļoooti foršs).
  Veiksmi visām mums, kuras piedalās izlozē!;)

  AtbildētDzēst
 4. Sveicieni blog-svetkos:) ar prieku piedalos jo man loti patik lasit Tavu blogu :)

  AtbildētDzēst
 5. Foršs blogs, ko vienmēr lasu un forša balva! :)

  AtbildētDzēst
 6. Patīk Tavs blogs, jo raksti kodolīgi, daudz bilžu un informācija tāda, kuras citos blogos nav, kā arī pavisam cits produktu klāsts.
  Lai vienmēr ir idejas un iedvesma, daudz lasītāju! :)
  Šoreiz nepiedalos, jo pagājušajā gadā jau tiku pie burvīgas balvas - UD smokey palete. Ļoti patīk. Paldies!

  AtbildētDzēst
 7. Rudenīgs sveiciens bloga dzimšanas dienā!!! :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Paldies, kāds vēsumiņš noderētu.. Mums te atvasara ar 35grādu karstumu...

   Dzēst
 8. Sveiciens bloga dzimšanas dienā!

  AtbildētDzēst
 9. sveiciens triju kūku un svecītes svētkos, kā teiktu Karlsons :)
  vēlu nezūdošu radošo iedvesmu un daudz jauku kosmētisku atklājumu :)

  AtbildētDzēst
 10. Sveiciens skaistajos 3! Lai raksti vienmēr top ar prieku un ar aizrautību! :)) Lai sapņi pārtop par īstenību! Apsveicuuu

  AtbildētDzēst
 11. Paldies, par jauko un patieso blogu, patīk, ka raksti par kosmētiku neizdabājot preču ražotājiem un patīk lasīt arī par ceļojumiem. Tavā blogā patīk, ka nav slavas dziesmas visiem produktiem, kuri nonāk Tavā īpašumā un pret lasītāju attiecies kā pret cilvēku ar kuru vēlies padalīties ar savām domām un pieredzi. Vēlu veiksmi un, lai neapsīkst idejas par ko rakstīt.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Paldies par labiem vārdiem, tie noteikti iedvesmo, cerams arī ideju neaptrūksies. Negribētos ieslīgt rutīnā...

   Dzēst
 12. Sveicu ar bloga 3 gadu jubileju :)

  AtbildētDzēst