trešdiena, 2016. gada 28. septembris

Rudenīgs mini "life update" :)

Mēģināju izdomāt, ko tādu rudens sākumam aktuālu lai uzrakstu. Galvā tukšums, jo mokāmies ar lielu karstumu, līdz pat 35 grādiem. Septembris šeit vēl ir tāds kārtīgs vasaras mēnesis, tikai pa naktīm jūtams, ka paliek vēsāks. Ieejot oktobrī, šis kontrasts paliks aizvien lielāks - siltas dienas un ļoti vēsas naktis.. 
Raža mūsu pagalmā.. 
Bet tā kā ir trakais karstums, tad visa grima kolekcija stāv faktiski neskarta. Kā kopš augusta sākuma viss sakrāmēts kastē, tā arī stāv, ikdienā lietoju tikai pašu minimumu, kas bija līdzi ceļojumā. Un vispār - nekāda vaina, mierīgi var iztikt. :) Vismaz kādi produkti būs izlietoti līdz galam. :) 

Rudenīgākais, kas ir manā ikdienas lietošanā, ir Kate Spade jaunās apdrukas skrīnseiveris telefonam.  :)

Neko ar šo, manuprāt, ļoti skaisto rakstu, atļauties nevarētu, jo nu tā ir jaunā kolekcija un briesmīgi dārga, tad nu nolēmu apgādāties ar bezmaksas bildīti. Šo un citus Kate Spade "musturus" var dabūt  lejuplādei dažādos izmēros zīmola oficiālajā blogā

Nozīmīgākais jaunums mūsu ģimenes dzīvē ir maza kustoņa parādīšanās. Šis ir kāmis, vārdā Oļa.  

Tā man ir pilnīgi jauna padarīšana - bjūtī video un blogus tagad ir nomainījuši kāmju video un raksti.. :) Izglītojos kāmjkopībā, tā teikt. 

Līdz ar rudeni ir atgriezies arī cits izglītošanās laiks - gan meitai 1.klase, gan latviešu skola, gan manas nodarbības. Tas arī pamatā aizpilda ikdienu, brīžiem liekas, ka lielāko dienas daļu pavadu mašīnā, kaut kur braucot. 

Turpinu apgūt spāņu valodu, kā arī sāku apmeklēt fotokursus, lai iegūtu kaut kādu lielāku sajēgu par savu fotoaparātu. Ar to man agrāk gāja līdzīgi kā ar sporta klubu - bez trenera, kas priekšā parāda visu tieši tev domātu, viss ātri aizmirstas un arī pietrūkst motivācijas. Tā nu es sportoju ar personīgo treneri un fotogrāfēt mācos ar šarmantu fotogrāfi. 

Skolā mēdz būt visādas ekstra brīvdienas, tā kādā siltā pirmdienā nolēmām aizšaut līdz okeānam, stipri iespējams, ka šinī sezonā pēdējo reizi. Es vispār neesmu nekāds pludmales fans, kur nu vēl aukstā laikā. 

Bet meita ir sajūsmā, viņai ļoti patīk rakties pa smiltīm un lēkāt pa ūdensmalu. Okeāns gan ir tāda bīstama padarīšana un pie mazākajiem viļņiem jo īpaši. 

Palēkāt ļāvu pa pašu maliņu, bet tāpat no malas droši vien izskatījos pēc neapdomīgas mātes, daži pat aizrādīja, lai ļoti uzmanoties. Viļņi, lai gan atsitas pret krastu un it kā izplēn pavisam plāni, tomēr ir  ar lielu spēku.. 

Mājupceļā priecājāmies par ķirbju laukiem - visi jau gatavojas Halovīnam.  

Ķirbju plači jau visur iekārtoti, nupat šajās dienās sāk vērties vaļā, parādās arī lampiņas un dekorācijas. 

Tāds nu man sanāca mazliet rudenīgs update par to, kas notiek mūspusē. :) Jau pēc pāris dienām būs zināmi giveaway rezultāti, un tad jau laiks nākamajiem rakstiem "par lietu". 

9 komentāri:

 1. Tik daudz foršu atmiņu tu te apraksti... Nāk prātā spāņu valoda, mūsu "iešana" uz sporta klubu un tie supergaršīgie āboli. Laikam tādēļ Elīzai ļooti garšo āboli,jo toreiz visu laiku mājās gāju ar ābolmaisu. :) Un ķirbju lauki, tieši par tiem vakar iedomājos, kad devu meitai līdzi uz skolu izejmateriālus Miķeļdienas (kas ir šodien-29.09.) figūriņu tapināšanai! PALDIES par rudens update jūsupusē! ����

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Jā, jā, skolotāja par Tevi arī atceras un apjautājas, kā Tev iet.. :)
   Es agrāk nebiju nekāds pārākais ābolu fans, bet kā pirmajā gadā iesākām ar to trako ābolu ražu, tā tagad tas mums ir top auglis mājās visu gadu. :)

   Dzēst
 2. Hmm... Beigu smailiņus šīs neatpazina, ielika jautājumzīmes... :)

  AtbildētDzēst
 3. Man arī par rudeni vēsta tikai ķirbji dārzā. Šogad pirmo reizi pamēģināju izaudzēt, tagad "āķis lūpā".

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Man nav zaļie pirksti, es pat tomātus nevaru izaudzēt.. :)

   Dzēst
 4. Cik skaistas pārdomas, un bildes! Tik daudz ķirbji!! :o

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Paldies! Ķirbju trakums beidzot ir sācies, mēs arī taisāmies uz vietējo ķirbju placi izvēlēties kādus mājas dekorēšanai..

   Dzēst